آدرس

کاشان، میدان جهاد، بلوار مادر، خیابان کلیم کاشانی، جنب رستوران فرهنگیان کاشان

روزهای غیرتعطیل از ساعت ۸ الی ۱۴
محمد كتابچي با اعلام اين خبر گفت: ساخت مدرسه و توسعه فضاهاي آموزشي، متناسب با شرايط روز، بايد به عنوان يك ضرورت در جامعه فراگير شود و هركس به ميزان توان خود، در اين مسير مشاركت داشته باشد.
 
وي اظهار داشت: "حاج احمد فتاحي" از جمله نيكوكاراني است كه با عضويت در مجمع خيرين مدرسه ساز كاشان زميني به مساحت چهار هزار متر مربع در منطقه بلوار ساحلي به منظور ساخت مدرسه به اين منظور اختصاص داد.
 
به گفته وي، در تفاهم نامه ديگري كه با "عباس نجفي زاده" از جمله نيكوكاران كاشان امضا شد، يك قطعه زمين ديگر به مساحت شش هزار متر مربع جهت ساخت مدرسه به اين امر مقدس تخصيص داده شد.
 
  وي تصريح كرد: براساس تعاليم آسماني، زیباترین زندگی آن است که آدم به عشق پیشرفت و آرامش دیگران زندگی کند كه خوشحالی بچه ها از داشتن مدرسه ای خوب و فضایی مناسب برای درس خواندن، كه فراهم کردن آرامش نسل آينده ساز كشور است، موجب آرامش وآسایش نيكوكاران می شود.
 
مديرعامل مجمع خيرين مدرسه ساز كاشان افزود: ۳۰ طرح فرهنگی و آموزشی در دست اقدام اين مجمع،  نیازمند اعتبارات سهم دولت است كه بین پنج تا 20 درصد اعتبار تكمیل را شامل می شود.
 
كتابچي تاكيد كرد: اعتماد مجموعه آموزش و پرورش و شهروندان طي سالهاي گذشته، تصويري روشن از افق نظام تعليم و تربيت در اين شهرستان كاشان ايجاد کرده است ولي اين مسير بايد با فرهنگ سازي، استمرار پيدا كند.
 
 

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. لطفا فیلدهای اجباری را پر نمایید *

دفتر خیرین و مشارکت های مردمی کاشان افتتاح شد

نيکوکاران مدرسه ساز، به حيات طيبه مي رسند