آدرس

کاشان، میدان جهاد، بلوار مادر، خیابان کلیم کاشانی، جنب رستوران فرهنگیان کاشان

روزهای غیرتعطیل از ساعت ۸ الی ۱۴

آقای کتابچی گفتند:

من هم به نوبه خود حضور فرماندار و شهردار را در جلسه  شورای آموزش و پرورش تبریک می گویم.

در شهرستان با آمدن آقای خدمتی یک بخشی از مسائل فیزیکی مورد توجه قرار گرفته و همچنین  با همیاری مجمع و آموزش وپرورش ( خرمی ) کلاسهای فوق برنامه روزهای پنجشنبه برای معلمان تشکیل گردید  که منتظر باز خورد آن هستیم .

نکته دیگر : با خیّرین جدید الورود هم مذاکرات اولیه را طوری تدوین می کنیم که خود پشتیبان مدرسه خود باشند  کما اینکه این اتفاق روند بهتری پیدا کرده  دلیل آن همدلی و هم افزایی است که ایجاد شده است . لذا  در مورد نرم افزاری مدارس  با صحبت های آقای شهردار و سرانه 800 تومان دانش آموزی قابل وصول نیست و مطالبات عوارض نوسازی هم باید در بودجه استانی گذاشته شود وربطی به شهرستان ندارد .

در مورد ورود خیّرین در نرم افزاری مدارس ما تازه شروع نمودیم واین مسئله به کمک انجمن اولیا ومربیان قابل حل است . در حال حاضر مجمع  خیّرین سه مجتمع آموزشی را آماده قرار داد ، دارد   که در کنار هر مجتمع دو منبع در آمد هم پیش بینی شده است .مثل مجتمع های » کتابچی ، کیهان ومحتشمی و هاشم زاده ) که در آمد سالن های ورزشی به مجموعه بر می گردد  این مجموعه ها دو ویژگی دارند یکی اینکه هیات امنایی اداره می شوند  دوم از محل در آمد سالن ها  مجتمع ها را اداره می کنند البته گلایه هایی هم دارند که در مقطعی از زمان آموزش وپرورش به این منابع دست اندازی نموده است .

 در حال حاضر خیّرین ما از آموزش وپرورش جلوتر هستند  می خواهند مدرسه هوشمند بسازند . مدرسه ای بسازند که ورود دانش آموز به خانواده اش اعلام گردد  مدرسه ای که کولر گازی داشته باشد و....

ولی فعلا" ما 350 مدرسه داریم که تعدادی از آن در حاشیه شهر هستند که انجمن اولیا ومربیان توان دخالت در تامین نرم افزار مدارس را ندارند  و ما هم هنوز  در بحث خیرین نتواستیم آنها را به این بخش بکشانیم   این بحثی است که دانشگاه هم دارد . ولی از آقای خدمتی خواهش می کنیم آمار وارقام  را بطور صحیح و قابل دفاع تهیه کنند  تا با زبان مشترک  به خیرین ارائه دهیم و من هم اگر عمری باشد در یک دوره پنج ساله موضوع سخت افزار را با حمایت وهمراهی و همدلی شورا حل خواهم کرد .


دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. لطفا فیلدهای اجباری را پر نمایید *

بزرگداشت دومین سالگرد خیر مدرسه ساز حاج عباس پیله وریان

حضور شهردار کاشان در شورای آموزش و پرورش