آدرس

کاشان، میدان جهاد، بلوار مادر، خیابان کلیم کاشانی، جنب رستوران فرهنگیان کاشان

روزهای غیرتعطیل از ساعت ۸ الی ۱۴

به گزارش  کاشان نیوز: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در دیدار با مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان با ارائه گزارشی از وضعیت فرهنگی شهرستان گفت: کارهای فرهنگی بر زمین مانده بسیار است ولی ظرفیت های بالقوه کاشان آنچنان است که می توان افق روشن فرهنگی را از هم اکنون به نظاره نشست.
مصطفی جوادی افزود: هنرمندان کاشانی که در سطح ملی و بین المللی خوش درخشیده اند سرمایه های بی بدیل این خطه تمدن خیز هستند تا کنون حتی یادی از آنان نشده است در صورتی که می توان از آنان برای توسعه و بالندگی فرهنگی کاشان بهره مند شد.
مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز نیز در این دیدار گفت: توسعه فرهنگی کاشان تنها با اتکا به داشته های خود و قابلیت های مردم به خصوص هنرمندان امکان پذیر است و نباید خود را وابسته به اعتبارات ناچیز دولتی کنیم.
محمد کتابچی به تشریح دلایل موفقیت مجمع خیرین مدرسه ساز پرداخت و گفت : پروژه های عظیم و میلیاردی در حوزه مجمع خیرین مدرسه ساز در حال انجام است که تنها می توان گفت لطف خداوند و حضور موثر خیرین عامل اصلی این موفقیت است.
وی تصریح کرد: فرهنگ عمومی مقوله ای با اهمیت است که اینجانب آمادگی دارم در صورتی که طرح های فرهنگی متناسب و کارشناسی شده تهیه و تدوین گردد در خصوص تامین مالی با فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان همراهی نمایم.
کتابچی خدمات متقابل هنرمندان حوزه فرهنگ و ارشاد با مجمع خیرین را با اهمیت دانست و گفت: خیرین ثابت کرده اند هرجا که مردم و منطقه نیاز به حضور آنان دارد از هرگونه همکاری دریغ نکرده اند و هنرمندان نیز می توانند به وسیله هنر خود در فرهنگ سازی اقدامات خیرین موثر باشند.گزارش


دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. لطفا فیلدهای اجباری را پر نمایید *

توافق هسته ای سر فصل خبر مطبوعات

انتخاب مشاورین جدید در حوزه مدیریت آموزش وپرورش کاشان