آدرس

کاشان، میدان جهاد، بلوار مادر، خیابان کلیم کاشانی، جنب رستوران فرهنگیان کاشان

روزهای غیرتعطیل از ساعت ۸ الی ۱۴


ساخت  مدرسه شش کلاسه به نام  شهیدان بار فروش در کاشان

مدیر عامل خیرین مدرسه ساز کاشان گفت:مدرسه خیر ساز شهدای بارفروش در شهر کاشان احداث و به المان این شهیدان بزرگوار مزین خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشان محمد کتابچی با بیان اینکه این واحد آموزشی توسط خیر ارجمند سرکار خانم کبری حسین زاده و به نیابت از چهار فرزند شهیدش احداث می شود افزود: ۴۰ میلیارد ریال هزینه سهم خیر بابت  ساخت و بهره برداری این  مدرسه ۶ کلاسه توسط مادر شهیدان بارفروش تامین شده است.


وی افزود:خانم حسین زاده از جمله مادرانی است که چهار فرزند برومندش  را به حضور در جبهه های حماسه و دفاع از میهن تشویق کرد و هم اکنون در تلاش است   در سنگری دیگر به نام  مدرسه سازی روحیه گذشت و ایثار را بیش از گذشته ترویج کند.

مدیر عامل خیرین مدرسه ساز کاشان استفاده از ظرفیت تمامی خیرین  به منظور سرعت بخشی و تکمیل پروژه های مدرسه سازی شهرستان را اولویت نخست و اصلی مجمع خیرین دانست و بر ادامه نهضت ساخت مدارس در مناطق روستایی و کم برخوردار کاشان تاکید کرد.

 کتابچی مهمترین درخواست مادر شهیدان بارفروش از مجمع خیرین که برآن اصرار زیادی داشت ساخت مدرسه در محروم ترین و شلوغ ترین نقطه کاشان بود که موردموافقت مجمع و نماینده سازمان نوسازی مدارس استان اصفهان قرار گرفت .

وی تصریح کرد: مدارسی که در بلوار ملاصدار وخیابان راه آهن کاشان قرار گرفته عمدتا فرسوده  و دوشیفت بوده و از مقاومت و ایمنی و امکانات کافی برای استفاده دانش آموزان برخوردار نیست.

 کتابچی گفت:قرار است با تخریب یک مدرسه قدیمی ، واحد آموزشی نوساز و مجهز  توسط  خیر ساخته تا امکان استفاده از فضای آموزشی مناسب و ایمن برای دانش آموزان این منطقه فراهم شود.

♨️ مدیر عامل خیرین مدرسه ساز کاشان طراحی و ساخت المان شهیدان بار فروش توسط هنرمندان مجرب کاشانی در محل  ورودی مدرسه جز برنامه هایی برشمرد که  قرار است همزمان با شروع  ساخت مدرسه  انجام شود اظهار کرد:مادران شهدا مصداق عینی صبر و بصیرت در جامعه هستند و مدرسه بهترین مکان برای معرفی این بزرگواران و فرزندان آنان به عنوان الگو های فرهنگی است.


به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشان خانم کبری حسین زاده معروف به ام البنین کاشان و مادر چهار شهید به نام های محسن،جواد،اصغر و محمدرضا  است و نذر کرده تمامی دارایی خود صرف  بنای  مدرسه ۶کلاسه با مشارکت دولت نماید.
 
مدرسه شهدای بارفروش به  امکاناتی نظیرنمازخانه، کتابخانه، مرکز بهداشت، مجهز به یونیت دنداپزشکی وسالن ورزشی و اتاق مشاوره مجهز شده و درکم بر خوردار ترین منطقه کاشان که دارای تراکم و جمعیت دانش آموزی قابل توجهی است ساخته میشود.
خبرنگار:سعیدغلامی


دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. لطفا فیلدهای اجباری را پر نمایید *

تقدیر از مدیرعامل آقای محمد کتابچی در بیست وسومین جشنواره خیرین کشور

بزرگترین هنرستان هنر در کاشان