آدرس

کاشان، میدان جهاد، بلوار مادر، خیابان کلیم کاشانی، جنب رستوران فرهنگیان کاشان

روزهای غیرتعطیل از ساعت ۸ الی ۱۴

رئیس انجمن خیران مدرسه ساز کشور گفت: در 2 سال گذشته با وجود تحریم‌ها در کشور خیران مدرسه ساز بیش از 15 هزار میلیارد ریال در امر مدرسه سازی کمک کرده‌اند.

 

  محمد حافظی در نخستین گردهمایی مدیران انجمن خیران مسکن ساز و دفاتر مشارکتهای مردمی حساب 100 امام منطقه دو کشور در خرم‎آباد گفت: شرکت در امر خیر عبادت است و هر فردی لیاقت در این امر مقدس را ندارد.

 

وی اظهار کرد: مدرسه سازی امری خداپسندانه است که اجری معنوی در بردارد و جامعه خیرین در 550 شهرستان و 31 استان کشور تاکنون مجامع خیران خود را قانونی کرده است.

حافظی ادامه داد: جامعه خیران مدرسه‎ساز بیش از 16 سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و در این مدت بیشتر از دولت مدرسه ساخته تا حدی که مدارس به سمت تک شیفته پیش رفته است.

رئیس جامع خیران مدرسه ساز کشور ادامه داد: در حال حاضر 500 هزار خیر مدرسه‎ساز در داخل کشور و یک‎هزار خیر در برون مرزها عضو جامعه خیرین هستند.

 

حافظی یادآور شد: در نخستین سال فعالیت جامعه خیران مدرسه‎ساز کشور، این افراد 160 میلیارد ریال برای مدرسه‎سازی اختصاص دادند که این رقم در سال بعد به 400 میلیارد ریال، سالهای بعد 800 میلیارد ریال و در سال 88 که اعتبار دولت در امر مدرسه‎سازی سه هزار میلیارد ریال بوده، به بیش از هفت هزار میلیارد ریال رسید.


دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. لطفا فیلدهای اجباری را پر نمایید *

خیرین مدرسه‌ساز از ایده‌های فناورانه حمایت می‎کنند

اِنّا لله و انّا الیه راجعون