آدرس

کاشان، میدان جهاد، بلوار مادر، خیابان کلیم کاشانی، جنب رستوران فرهنگیان کاشان

روزهای غیرتعطیل از ساعت ۸ الی ۱۴

تاریخچه

مدرسه سازی ، ریشه در فطرت الهی انسان دارد

 

مجمع خیرین مدرسه ساز، نهادی است که ریشه در فطرت الهی انسان دارد  و نهادی که مرکز تجمع نیکوکارانی است که خیر اخلاقی را در مسیر مدرسه سازی اقامه کرده اند.

مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان،  در سال 1383 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و هم اکنون،  نام مقدس بیش از 200 نفر از نیکوکان دیار مومنان را در دفتر خود ثبت نموده است .

مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان با توجه به نیازهای آموزش و پرورش و با همکاری همه  خیرین راه خود را آغاز کرده و در تلاش است تا با همراهی صادقانه مسئولان و دیگر نیک اندیشان ، مسیر روشن خود را برای ساختن نسلی آگاه تا رسیدن به جایگاه پیشرفته و شایسته  جامعه اسلامی طی کند.

سنت نیک مدرسه سازی، چشمه جوشانی است که باید تا ابد راه بپوید و این مهم نیازمند آن است که مردان و زنان جامعه، چونان دو بال توانمند، شاهین سپهر پیمای نیک اندیشی را به پرواز در آورند و بر بلندای قله های بلند سعادت برسانند و جای خالی تشکلی به نام  مجمع بانوان مدرسه ساز در حرکت رویش آفرین تا به امروز خالی مانده است.

بدون شک، ساخت و تجهیز مدارس، نخستین گام حرکت در این مسیر است ولی باید که این امر نیک، به صورت یک فرهنگ اصیل دینی و انسانی نهادینه شده و برای همه اقشار جامعه، فرهنگ سازی شود و  انتشار نشریه، یک بخش از این حرکت آگاهی بخش است.

بدان امید که این اتفاق خجسته، سبب ارتباط دوسویه شهروندان نیکوکار و خیرین مدرسه ساز شود.

 

مهدی کتابچی                      

رئیس هئیت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان